2015

 

MOTÝLKŮM BUDOU ODEČTENY BODY

17.12.2015 16:35

Vedení otevřelo kauzu "Sestavička Motýlků" na základě § 1, odst. 4 pravidel Markvartcupu a rozhodlo následovně:

(1) Vedení Markvartcupu přistoupilo k sankci v podobě odpočtu bodů týmu Motýlků na základě aplikace § 17, odst. 2 na kauzu "Sestavička Motýlků" za nerespektování pravidel i přes opakované výzvy Vedení. Nezveřejnění soupisky týmu, kterou je tým přihlášen do turnaje, a podle kterých Vedení připravuje turnaj, ztížilo Vedení tyto přípravy.
Vedení rozhodlo o odečtení 3 bodů (minimum z možného intervalu) z historické tabulky ač Motýlkům hrozil v první fázi odpočet až 20 bodů. O volbě minimálního odpočtu rozhodl fakt, že toto pravidlo není vyloženě popsáno v pravidlech Markvartcupu, protože se předpokládalo, že dobré mravy není nutno vypisovat (v aktualizované verzi pravidel již bude dopsáno). Vedení pominulo fakt, že mu bylo vyhrožováno, že trofej Markvartcupu nebude vrácena (ač se jedná o trofej putovní, což by nedávalo smysl), když nepřistoupí na požadavky Motýlků.
(2) Vedení Markvartcupu přistoupilo k sankci v podobě odpočtu bodů týmu Motýlků na základě aplikace § 17, odst. 2 na kauzu "Sestavička Motýlků" za urážky Vedení, když na výzvu o zveřejnění sestavy bylo odepsáno: "Polibte nám zadek se zveřejňováním sestavy."
Vedení rozhodlo o odečtení 3 bodů (minimum z možného intervalu) z historické tabulky.

Závěr:
Motýlkům bude odečteno celkem 6 bodů z historické tabulky z důvodů výše popsaných. Rozhodnutí vstoupí v platnost po Markvartcupu 2015 a je podmíněno účastí Motýlků v turnaji 2015, neboť pokud se Motýlci turnaje nezúčastní, žádného prohřešku se nedopustili a to ani bodem 2 výše, protože Vedení jim opravdu může políbit zadek se zveřejňováním sestavy, pokud se turnaje zúčastnit nechtějí.

Herri

 

 

 

A je to tady!!!

01.12.2015 20:32

Pyšní Motýlci nešetří na prémiích

Suma 115 milionů korun, kterou klub vyinkasoval za zisk titulu na posledním Markvartcupu je ta tam. Klub tři pětiny rozdělil mezi hráče, jedna pětina padla na chlebíčky a chlast. A i když týmovému ministru financí schází ta poslední pětina, všichni se shodnou na jednom: Žádný prostitutky na tom pokoji nebyly a ta částka navíc absolutně nesouhlasí.

Generální manažer Motýlků ovšem letos slibuje prémie ještě větší.

Šutéři podepsali Němce

Týmu, který měl na postu brankářské jedničky každoročně jasno, letos zeje branka prázdnotou. Martin Herbrych totiž odjel do Kanady lovit losy, a tak měl sportovní manažer Šutérů opravdu napilno. Kousek se mu podařil ale brilantní. Podepsal ještě před rokem Motýlka Pavla Němce. Je zřejmé, že Pavel si nechce nechat ujet oranžový expres, který na chvíli zpomalil. Mašina na tituly už ale zase nabírá rychlost.

Lajdáci hledají svoji identitu

Lajdáci stále neví, jestli mají dřív hrát fotbal nebo pít alkohol. Podle předních prognostiků je letos čeká chudý turnaj. Podle statistik, které v drtivé většině fungují velmi spolehlivě jako prostředek k tipu umístění v nadcházejícím Markvartcupu, úspěšný rok Lajdáků většinou vystřídají dvě chudá léta. A protože Lajdáci brali minulý rok bronz, bookmakeři dávají největší šance umístění klubu až pod bednou. Otázkou však zůstává jakou cestou se tam dostanou. Nasnadě jsou dvě varianty, přičemž není vyloučena jejich vzájemná kombinace -  minimální bodový zisk a neřízená konzumace velkého množství alkoholu.

Hasiči zahájili svoji přípravu porcí syrového masa

K balónu si v tréninkové jednotce ani nečuchnou, aby byli co nejhladovější a místo závěrečného tréninkového baga hrají hráči šachy. Jejich chuť po titulu už je obrovská. Aby trenér jejich apetit ještě zvýšil, naordinoval jim před i po tréninkové jednotce porci syrového masa. Hráči jsou většinou viděni v noci za plotem na Skalce a oči jim svítí rudě. Uvidíme, co hasiči předvedou. V den Markvartcupu měsíc dorůstá v úplněk. Ten nastane ale až po Štědrém dnu, jejich síla tak pravděpodobně nebude stoprocentní.

Markovadečáci zvedají padlý prapor

A tahá se jim z té blátivé země hodně těžko. Kdyby se letos zúčastnilo turnaje šest týmů, tak by určitě skončili na šestém místě. Jejich propad je tak tristní, že jiná možnost ani neexistuje. Prosáklo na veřejnost, že Markovadečáci museli loni platit vysoké pokuty. Kdysi zelené pláně Markovadečáckého království dnes obývají trpasličí skřeti Mordoru. Kdo z Markovadečáků se ujme role Froda?

A co Veteráni? Mají si kde hrát?

Markvartcup 2015 – 19. prosince na Skalce v Markvarticích!

Herri

 

 

 

Žebříček Markvartcupu (McWR - Markvartcup World Ranking)

05.11.2015 20:18

Markvartcup vydává zcela nový žebříček, který má přesněji mapovat současnou formu týmů. Historická tabulka zůstává, ale bude doplněna právě o žebříček McWR. Mimo zjištění nejsilnějšího týmu Markvartcupu současnosti, poslouží i k rozdělení týmů do výkonnostních košů, pokud by bylo třeba losovat skupiny.

Body do základního žebříčku McWR byly spočítány z umístění týmů na posledních třech Markvartcupech, přičemž největší váhu má poslední Markvartcup 2014 a nejnižší váhu pak Markvartcup 2012. Další body do žebříčku budou týmy sbírat na základě složitějšího výpočtu, který bude teprve publikován. Vždy bude obsahovat výsledky z posledních třech Markvartcupů.

 

McWR 2015

1. Šutéři z Maršůvek - 1498 bodů
2. Motýlci - 1231 bodů
3. Hasiči Markvartice - 803 bodů
4. Lajdáci - 749 bodů
5. Markovadečáci - 589 bodů
6. Veteráni - 268 bodů

 

Porovnání týmů s žebříčkem FIFA

Pouze Šutéři z Maršůvek a Motýlci by se umístili v první dvacítce žebříčku FIFA. Šutéři z Maršůvek by dokonce vedli celé pořadí před Belgií (1440 bodů). Motýlci by se pak umístili mezi 7. Kolumbií (1233) a 8. Brazílií (1208). Hasiči Markvartice by byly mezi 28. Ukrajinou (806) a 29. Severním Irskem (797). Lajdáci mezi 34. USA (759) a 35. Dánskem (743). Markovadečáci mezi 53. Guineou (589) a 54. Trinidad a Tobagem (588). Veteránům by pak patřila pozice mezi 127. Arménií (271) a 128. Súdánem (268).

Herri