2012 léto

 

Na trůn se vrátili Markovadečáci

V prachu a vedru se vrátili na výsluní. Markovadečáci zvedli pohár nad hlavu po roce a půl. Pravda, v tomto Markvartcupu chyběl obhájce titulu Veteráni. Slibují ale, že v zimě bude titul jejich. Letošní zajímavostí Markvartcupu je věk nejmladšího hráče, který kdy o šikmý pohár bojoval. Stal se jím Vojta Herbrych (15 let a 204 dní). Nejstarším hráčem je zase Vláďa Fučík (59 let a 79 dní).

Hasiči Markvartice – Šutéři z Maršůvek 2:1 (Kuchařík T., Poky – Herri)

Senzační výsledek v úvodu turnaje. Hasiči Markvartice získali historicky první body. Ona to ale zas taková senzace nebyla. Našláplý tým hasičů dobře reagoval na vedení soupeře a zápas se mu podařilo otočit i díky zbrklému počínání Šutérů.

Markovadečáci – Lajdáci 3:2 (3x Majda – 2x Bob)

Markovadečáci byli po nevydařeném minulém turnaji hladoví a bylo to znát. Dostali se do vysokého vedení 3:0, ale málem o něj přišli. Nástup postupného snižování vysokého skóre přišel od Lajdáků ale pozdě.

Šutéři z Maršůvek – Lajdáci 5:4 pen. (4x Bastardo – Batík, Flash, Nosič, Bob)

Jak prohospodařit dobrý výsledek by mohli Šutéři učit. Vedení 3:0 pustili Lajdáci otočili zápas ve svůj prospěch. Vyrovnání pak přišlo pár sekund do konce. V penaltách pak rozhodla až náhlá smrt.

Markovadečáci – Hasiči Markvartice 6:1 (Gogič, Samot, 2x Majda, 2x Arab – Mirda)

Markovadečáci se z prvního kola poučili. Vysoké vedení si vzít nenechali a vyvedli tým hasičů z hřiště s pořádným nášupem.

 

Šutéři z Maršůvek - Markovadečáci 2:1 (Rade, Bastardo – Samot)

Šutéři věděli, že titul už získat nemohou, ale přesto měl zápas pro ně zvláštní nádech. Navíc se jim proti Markovadečákům v poslední době výsledkově daří. Markovadečáci mohli být relativně v klidu, ale porážka jim na chvíli snad mohla vytvořit vrásku na čele, a tak se na vítěze letošního Markvartcupu muselo čekat do posledního zápasu.

Lajdáci – Hasiči Markvartice 2:1 (Vláčil, Talpis – Kuchařík M.)

Hasiči mohli zamíchat pořadím celé tabulky jako nikdo jiný. Stačilo aby deklasovali Lajdáky rozdílem deseti a více branek a titul mohl být jejich. I přes počáteční vedení se toto nestalo a na pohár si musí ještě počkat. Gólem turnaje se blýskl Talpis, který z přímého kopu téměř přes celé hřiště překvapil brankáře.

Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Kobra z týmu Šutéři z Maršůvek. Nejlspšími střelci s pěti góly Bastardo (Šutéři z Maršůvek) a Majda (Markovadečáci).

Celková tabulka

1. Markovadečáci 2-0-0-1 /10:5/ 6
2. Šutéři z Maršůvek 1-1-0-1 /8:7/ 5
3. Lajdáci 1-0-1-1 /8:9/ 4
4. Hasiči Markvartice 1-0-0-2 /4:9/ 3

Vysvětlivky: vítězství-vítězství po penaltách-porážka po penaltách-porážka /skóre/ body

Tabulka střelců

1. (5G) Bastardo, Majda
2. (3G) Bob
3. (2G) Samot, Arab
4. (1G) Herri, Kuchařík T., Poky, Batík, Flash, Nosič, Gogič, Mirda, Rade, Kuchařík M., Vláčil, Talpis

Herri