A je to tady!!!

01.12.2015 20:32

Pyšní Motýlci nešetří na prémiích

Suma 115 milionů korun, kterou klub vyinkasoval za zisk titulu na posledním Markvartcupu je ta tam. Klub tři pětiny rozdělil mezi hráče, jedna pětina padla na chlebíčky a chlast. A i když týmovému ministru financí schází ta poslední pětina, všichni se shodnou na jednom: Žádný prostitutky na tom pokoji nebyly a ta částka navíc absolutně nesouhlasí.

Generální manažer Motýlků ovšem letos slibuje prémie ještě větší.

Šutéři podepsali Němce

Týmu, který měl na postu brankářské jedničky každoročně jasno, letos zeje branka prázdnotou. Martin Herbrych totiž odjel do Kanady lovit losy, a tak měl sportovní manažer Šutérů opravdu napilno. Kousek se mu podařil ale brilantní. Podepsal ještě před rokem Motýlka Pavla Němce. Je zřejmé, že Pavel si nechce nechat ujet oranžový expres, který na chvíli zpomalil. Mašina na tituly už ale zase nabírá rychlost.

Lajdáci hledají svoji identitu

Lajdáci stále neví, jestli mají dřív hrát fotbal nebo pít alkohol. Podle předních prognostiků je letos čeká chudý turnaj. Podle statistik, které v drtivé většině fungují velmi spolehlivě jako prostředek k tipu umístění v nadcházejícím Markvartcupu, úspěšný rok Lajdáků většinou vystřídají dvě chudá léta. A protože Lajdáci brali minulý rok bronz, bookmakeři dávají největší šance umístění klubu až pod bednou. Otázkou však zůstává jakou cestou se tam dostanou. Nasnadě jsou dvě varianty, přičemž není vyloučena jejich vzájemná kombinace -  minimální bodový zisk a neřízená konzumace velkého množství alkoholu.

Hasiči zahájili svoji přípravu porcí syrového masa

K balónu si v tréninkové jednotce ani nečuchnou, aby byli co nejhladovější a místo závěrečného tréninkového baga hrají hráči šachy. Jejich chuť po titulu už je obrovská. Aby trenér jejich apetit ještě zvýšil, naordinoval jim před i po tréninkové jednotce porci syrového masa. Hráči jsou většinou viděni v noci za plotem na Skalce a oči jim svítí rudě. Uvidíme, co hasiči předvedou. V den Markvartcupu měsíc dorůstá v úplněk. Ten nastane ale až po Štědrém dnu, jejich síla tak pravděpodobně nebude stoprocentní.

Markovadečáci zvedají padlý prapor

A tahá se jim z té blátivé země hodně těžko. Kdyby se letos zúčastnilo turnaje šest týmů, tak by určitě skončili na šestém místě. Jejich propad je tak tristní, že jiná možnost ani neexistuje. Prosáklo na veřejnost, že Markovadečáci museli loni platit vysoké pokuty. Kdysi zelené pláně Markovadečáckého království dnes obývají trpasličí skřeti Mordoru. Kdo z Markovadečáků se ujme role Froda?

A co Veteráni? Mají si kde hrát?

Markvartcup 2015 – 19. prosince na Skalce v Markvarticích!

Herri

Zpět